Novinky

2020: můžete se setkat s Naomi na Slovensku na semináři 2.2.2020 v Trnavě. Více informací zde: https://sites.google.com/view/naomibratislava2020

V říjnu 2017 zavítá Naomi opět do České republiky a na Slovensko.
V pátek 13. října večer ji v Praze opět představí Jaroslav Dušek, v sobotu 14. října nabídne celodenní seminář v Bratislavě na téma: "Ako z dieťata vychovať osobnosť", 15. října bude v Brně mluvit hlavně o vedení a o tom, jak dát dětem svobodu, ale ne moc nad ostatními lidmi, ve středu 18. října bude ve Vídni rozebírat unschooling. Pro ty, kdo se už účastnili seminářů Naomi, či s ní konzultovali osobně a chtěli by se posunout ještě dál, připravujeme třídenní seminář 27.-29. října. Většina seminářů bude dostupná i online - takže tentokrát budou mít možnost se zúčastit i ti, pro které cestování na seminář představuje problém. Veškeré informace o akcích i možnost přihlášení najdete zde.

2016: vyšla zajímavá knížka s předmluvou od Naomi:

Uklidím, až děti vyrostou od autorky Martiny Holcové. Více informací a možnost objednat si knihu najdete zde: http://www.macaradaplaca.cz/


2015: Naomi Aldort v ČR virtuálně (o:

Každý rodič by se rád navždy vzdal hádek, trestů, či hrozeb, kdyby věděl, jak bez těchto bolestných opatření zajistit, aby jeho dítě prospívalo a jednalo zodpovědně.


V sekci webové semináře se dozvíte více o posledním chystaném webináři v semestru podzim 2014/jaro 2015 s názvem
Vychováváme zdravé děti: strava, porod, zuby, očkování, životní styl šetrný k životnímu prostředí

Uznávaná americká publicistka a autorka Naomi Aldort už dlouhá léta šíří po celém světě ucelený koncept výchovy, kde nedominuje ani rodič ani dítě a namísto mentorování, ovládání a manipulace je s dítětem zacházeno s úctou a respektem. Naomi Aldort učí rodiče jak měnit svůj vztah s dětmi a namísto neshod, odporu a boje prožívat svobodu, sílu a radost. Neučí nás, jak nenásilnými metodami kontrolovat dítě, ale jak dítěti porozumět a jak s ním jednat, aby jeho správné jednání nevyplývalo ze strachu z rodičů, ani z potřeby získat jejich uznání, ale z jeho vlastní svobodné vůle.
Naomi Aldort napsala knihu Raising our Children Raising Ourselves, která vyšla dnes již ve 13 jazycích. V Čechách si ji můžete koupit pod názvem Vychováváme děti a rosteme s nimi.
Sama autorka vychovala 3 syny.


Na jaře 2014 Naomi opět zavítala do Čech a na Slovensko.
Setkali jsme se s ní na dvou víkendových seminářích, na konferenci Aktivní rodičovství, na přednášce v pražské Lucerně, kde opět vystoupila spolu s Jaroslavem Duškem  a také na jednodenním semináři v Bratislavě.

Nyní už je Naomi zase doma v Americe, přesto je od podzimu 2014 možné dále se s ní setkávat i v Česku a to prostřednictvím webových seminářů, které začínají v říjnu. Nyní se na ně už můžete přihlašovat.


Nový zajímavý rozhovor s Naomi si můžete přečíst v Sedmé Generaci - tady:
http://sedmagenerace.cz/text/detail/ucit-se-maji-rodice-ne-deti